ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
RICH COLOR LIPSTICK
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
RICH COLOR LIPSTICK
 Vaj Argan
Gjalpë kakao
 
I jep pamje të qetë buzeve duke reduktuar linjat e holla në konturin e buzëve. Ajo mbron buzët me vaj argan dhe gjalpë kakao në përmbajtjen e saj. Me formulën e saj të veçantë, ajo jep ngjyrë të dendur për buzët.
· Nuk përmban paraben.
· Testuar dermatologjikisht.
· Struktura extra e butë dhe ngjyra te sofistikuara.
· Drita aromatike dhe të qëndrueshme, formulë e butë.
· Ngjyra Sharp jep funksion në një aplikim dhe u jep buzeve gjalleri.
· Mund të përdoret për 18 muaj, pasi është hapur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
RICH COLOR LIPSTICK 01 CREAMY NUDE
Artikulli #8504
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 02 LINGERIE PINK
Artikulli #8505
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 03 MILK CHOCOLATE
Artikulli #8506
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 04 JUICY NECTAR
Artikulli #8507
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 05 SATIN SILK
Artikulli #8508
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 06 CANDY NUDE
Artikulli #8509
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 07 HOT COCOA
Artikulli #8510
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 08 BROWNIE PINK
Artikulli #8511
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 09 BRONZED PINK
Artikulli #8512
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 10 ITALIAN ROSE
Artikulli #8513
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 11 CRANBERRY
Artikulli #8514
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 12 SUN PETAL
Artikulli #8515
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 13 RAPTURE
Artikulli #8516
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 14 PINK MARBLE
Artikulli #8517
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 15 DEEP TOPAZ
Artikulli #8518
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 16 PINK TOPAZ
Artikulli #8519
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 17 KISS ME
Artikulli #8520
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 18 TOP ORANGE
Artikulli #8521
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 19 GINGER FLOWER
Artikulli #8522
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 20 ROSY SPICE
Artikulli #8523
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 21 MERLOT
Artikulli #8524
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 22 VINTAGE SUN
Artikulli #8525
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 23 SHINY RISING
Artikulli #8526
400 LEK SHTO NË SHPORTË
RICH COLOR LIPSTICK 24 BLACK VIOLET
Artikulli #8527
400 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
800 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Creation lamis Illis ...
1000 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Playboy Play it sexy ...
400 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK