ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
HYDRA COLOR LIPGLOSS
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
HYDRA COLOR LIPGLOSS
 Vaj Argan
Gjalpë kakao
 
Ai jep lehtesi dhe pamje me shkëlqim të gjallë për buzët tona me opsionet e saj me 24 ngjyra. Ajo siguron hidratim te dendur dhe mbrojtjes në sajë të vajit te arganit dhe gjalpit te kakaos në përmbajtje te saj.
· Nuk përmban paraben.
· I testuar dermatologjikisht.
· Struktura e lëngshme dhe ngjyra të sofistikuara.
· Formulë Extra e lehte me aromë të lehte.
· Pak aromatike dhe formule shtese me shkëlqim që nuk jep peshë në buzë.
· Siguron dritë, pamje të shkëlqyer, të gjallë për buzët në një aplikim.
· Ajo ka funksion optimal përhapje me aplikuesin e saj të veçantë.
· Mund të përdoret për 18 muaj, pasi është  hapur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
HYDRA COLOR LIPGLOSS 01 VANILLA SUEDE
Artikulli #8529
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 02 BARELY NUDE
Artikulli #8530
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 03 TRUFFLE NUDE
Artikulli #8531
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 04 CRYSTAL BABY
Artikulli #8533
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 05 CORAL VANILLA
Artikulli #8534
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 06 JUICY PEACH
Artikulli #8535
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 07 TOPAZ ORANGE
Artikulli #8536
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 08 NOBLE PINK
Artikulli #8537
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 09 ROSE PETAL
Artikulli #8538
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 10 CHARMED
Artikulli #8539
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 11 BABY SOFT
Artikulli #8540
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 12 ELECTRIC PINK
Artikulli #8541
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 13 FIESTA
Artikulli #8542
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 14 LICAC CHAMPAGNE
Artikulli #8543
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 15 PARTY GIRL
Artikulli #8544
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 16 SOPHISTICATE
Artikulli #8545
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 17 CARAMEL
Artikulli #8546
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 18 GLOSSY BRONZE
Artikulli #8547
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 19 BERRY PINK
Artikulli #8548
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 20 IMPATIENT
Artikulli #8549
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 21 VIVACIOUS
Artikulli #8550
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 22 DELICIOUS
Artikulli #8551
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 23 RUSSIAN RED
Artikulli #8552
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 24 SILHOUETTE
Artikulli #8553
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 25 DREAM
Artikulli #8554
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 26 PURE GLOW
Artikulli #8555
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 27 LOVE BABY
Artikulli #8556
500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Impala Impala Terrac ...
0 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Regenerating D ...
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Chalon Chalou ...
580 LEK
Jacques Svelte ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Amb ...
440 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Montblanc EXCEPTIONN ...
5500 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7300 LEK
Diesel Plus Plus ...
3000 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Gabriela Sabatini Pr ...
1000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Marc Jacobs Lola ...
6000 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK