ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
HYDRA COLOR LIPGLOSS
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
HYDRA COLOR LIPGLOSS
 Vaj Argan
Gjalpë kakao
 
Ai jep lehtesi dhe pamje me shkëlqim të gjallë për buzët tona me opsionet e saj me 24 ngjyra. Ajo siguron hidratim te dendur dhe mbrojtjes në sajë të vajit te arganit dhe gjalpit te kakaos në përmbajtje te saj.
· Nuk përmban paraben.
· I testuar dermatologjikisht.
· Struktura e lëngshme dhe ngjyra të sofistikuara.
· Formulë Extra e lehte me aromë të lehte.
· Pak aromatike dhe formule shtese me shkëlqim që nuk jep peshë në buzë.
· Siguron dritë, pamje të shkëlqyer, të gjallë për buzët në një aplikim.
· Ajo ka funksion optimal përhapje me aplikuesin e saj të veçantë.
· Mund të përdoret për 18 muaj, pasi është  hapur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
HYDRA COLOR LIPGLOSS 01 VANILLA SUEDE
Artikulli #8529
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 02 BARELY NUDE
Artikulli #8530
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 03 TRUFFLE NUDE
Artikulli #8531
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 04 CRYSTAL BABY
Artikulli #8533
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 05 CORAL VANILLA
Artikulli #8534
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 06 JUICY PEACH
Artikulli #8535
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 07 TOPAZ ORANGE
Artikulli #8536
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 08 NOBLE PINK
Artikulli #8537
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 09 ROSE PETAL
Artikulli #8538
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 10 CHARMED
Artikulli #8539
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 11 BABY SOFT
Artikulli #8540
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 12 ELECTRIC PINK
Artikulli #8541
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 13 FIESTA
Artikulli #8542
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 14 LICAC CHAMPAGNE
Artikulli #8543
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 15 PARTY GIRL
Artikulli #8544
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 16 SOPHISTICATE
Artikulli #8545
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 17 CARAMEL
Artikulli #8546
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 18 GLOSSY BRONZE
Artikulli #8547
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 19 BERRY PINK
Artikulli #8548
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 20 IMPATIENT
Artikulli #8549
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 21 VIVACIOUS
Artikulli #8550
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 22 DELICIOUS
Artikulli #8551
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 23 RUSSIAN RED
Artikulli #8552
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 24 SILHOUETTE
Artikulli #8553
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 25 DREAM
Artikulli #8554
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 26 PURE GLOW
Artikulli #8555
500 LEK SHTO NË SHPORTË
HYDRA COLOR LIPGLOSS 27 LOVE BABY
Artikulli #8556
500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Givenchy Blue Label ...
4900 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Kenzo Tokyo by Kenzo ...
5500 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Calvin Klein Euphori ...
4800 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Calvin Klein  Truth ...
7000 LEK
Gabriela Sabatini Pr ...
1000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
C-thru Topaz ...
250 LEK
Denim Musk ...
280 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK