ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
LONG WEARING LIPGLOSS
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
LONG WEARING LIPGLOSS
 Vaj macadamia
Gjalp Shea
 
Ajo i jep vitalitet buzëve tona me 21 opsionet e saj me ngjyra te ndryshme. Siguron mbrojtje të plotë me vaj macadamia dhe gjalpë Shea në përmbajtje te saj. Ajo mbron pamjen e saj me shkëlqim dhe ngjyra për një kohë të gjatë me formulën e saj të veçantë.
· Nuk përmban paraben.
· Testuar dermatologjikisht.
· Cilësi e lëngshme dhe ngjyra të sofistikuara.
· Ajo ka formule aromatike dhe të qëndrueshme që nuk imponon peshë në buzë.
· I jep buzeve shkëlqim të gjalle.
· Ajo ka funksion optimal përhapes me aplikuesin e saj të veçantë.
· Mund të përdoret për 18 muaj, pasi është hapur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
LONG WEARING LIPGLOSS 01 VANILLA SKY
Artikulli #8558
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 02 PINK NUDE
Artikulli #8559
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 03 SOFT PINK
Artikulli #8560
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 04 CREAM NUDE
Artikulli #8561
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 05 CREAM CUP
Artikulli #8562
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 06 HONEY LOVE
Artikulli #8563
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 07 COCOA CREAM
Artikulli #8564
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 08 SUGAR BLOOM
Artikulli #8565
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 09 PINK BERRY
Artikulli #8566
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 10 CORAL SUN
Artikulli #8567
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 11 PEACH
Artikulli #8568
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 12 ROSE
Artikulli #8569
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 13 NATURAL PINK
Artikulli #8570
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 14 SUGAR PINK
Artikulli #8571
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 15 FRENCH ROSE
Artikulli #8572
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 16 CANDY
Artikulli #8573
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 17 FUSCHIA
Artikulli #8574
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 18 RED TANGO
Artikulli #8575
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 19 PLUM COUTURE
Artikulli #8576
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 20 HOT RED
Artikulli #8577
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 21 SCARLET RED
Artikulli #8578
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 22 SUN MIRROR
Artikulli #8579
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 23 MOODY
Artikulli #8580
600 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPGLOSS 24 BRONZE CODE
Artikulli #8581
600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Maybelline Baby Lips ...
200 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1800 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 12500 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Cacharel Eden ...
6000 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK