ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
MATTIFYING EXTREME WEAR FOUNDATION
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
MATTIFYING EXTREME WEAR FOUNDATION
 SPF 15
 
Ndërohe qe vaji drurit te kedrit dhe ekstrakti spiraea në përmbajtje te saj ndihmojë uljen e prodhimit të yndyrnes, ajo gjithashtu ka efekt mbulues gjate gjithe dites duke siguruar qe lekura të duket e paster dhe mat.
· Nuk përmban paraben.
· I testuar dermatologjikisht.
· Për lekure te yndyrshme.
· Shishe me pompë dhe aplikim i lehtë.
· Ajo nuk ndot rrobat falë tharjes te saj te shpejte.
· Me mbrojtje SPF 15.
· Mund të përdoret për 12 muaj, pasi është hapur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
MATTIFYING EXTREME WEAR FOUNDATION 01 BEIGE
Artikulli #8671
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
MATTIFYING EXTREME WEAR FOUNDATION 02 NATURAL BEIGE
Artikulli #8672
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
MATTIFYING EXTREME WEAR FOUNDATION 03 MEDIUM BEIGE
Artikulli #8673
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
MATTIFYING EXTREME WEAR FOUNDATION 04 SAND
Artikulli #8674
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
MATTIFYING EXTREME WEAR FOUNDATION 05 HONEY BEIGE
Artikulli #8675
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
MATTIFYING EXTREME WEAR FOUNDATION 06 DARK HONEY
Artikulli #8676
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
MATTIFYING EXTREME WEAR FOUNDATION 07 APRICOT
Artikulli #8677
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
MATTIFYING EXTREME WEAR FOUNDATION 08 SUNNY
Artikulli #11266
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Versace Versense ...
4500 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Giorgio Armani Red ...
3400 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 13900 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Flormar Deodorant Fo ...
320 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
30000 LEK
MOLINARD MOLINARD DE ...
9700 LEK
MOLINARD Muguet Eau ...
7400 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9400 LEK - 13000 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK