ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
La Nuit De L'Homme
 
 
Yves Saint Laurent
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Yves Saint Laurent
 
La Nuit De L'Homme
La nuit de l'Homme
La nuit de l'Homme nga Yves Saint Laurent tregon një histori të intensitetit, ndjeshmërise të theksuar dhe joshjes që shtrihet ne gjysmë te rrugës ndërmjet përmbajtjes dhe braktisjes.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Spray 100ml Tester
Artikulli #580
5 900 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de Toilette Spray 40ml
Artikulli #3685
5 700 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de Toilette Spray 60ml
Artikulli #3686
6 600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 12500 LEK
Burberry Brit ...
6500 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Kenzo Tokyo by Kenzo ...
5500 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Montblanc EXCEPTIONN ...
5500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Lalique Encre ...
6500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Lacoste Dream of Pin ...
5600 LEK
Lacoste Essential Sp ...
5200 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Denim Musk ...
280 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK