ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Elle
 
 
Yves Saint Laurent
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Yves Saint Laurent
 
Elle
 Elle Yves Saint Laurent

E Paparashikueshme dhe unike, kjo është esenca e feminitetit nga Yves Saint Laurent. Ne ultra krijimin bashkëkohor, një aromë e gjallë e feminitetit dhe guximit që kombinon vëren me drurin dhe lulet.


Importuar nga Franca.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Parfum Vaporisateur 50 ml
Artikulli #582
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Baby Lips ...
200 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1800 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Regenerating D ...
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Azzaro Azzaro pour h ...
5800 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Creation lamis Every ...
1000 LEK
Creation lamis Illis ...
1000 LEK
Creation lamis Himse ...
1000 LEK
Thierry Mugler Alien ...
8000 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
French Connection UK  ...
2000 LEK
Marc Jacobs Daisy ...
8500 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK