ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
LONG LASTING CAMOUFLAGE FOUNDATION
 
 
Moda
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Moda
 
LONG LASTING CAMOUFLAGE FOUNDATION
 Formula e qendrueshme dhe e gjate qëndron gjatë gjithë ditës. Sic është emri nënkupton cilësi mbulimi i te gjithave të metave dhe dallimeve me ngjyra të lehta dhe të përkryera. Ai ushqen lëkurën tuaj me multivitamina.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
LONG LASTING CAMOUFLAGE FOUNDATION No: 1
Artikulli #8818
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG LASTING CAMOUFLAGE FOUNDATION No: 2
Artikulli #8819
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG LASTING CAMOUFLAGE FOUNDATION No: 3
Artikulli #8820
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG LASTING CAMOUFLAGE FOUNDATION No: 4
Artikulli #8821
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG LASTING CAMOUFLAGE FOUNDATION No: 5
Artikulli #8822
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG LASTING CAMOUFLAGE FOUNDATION No: 6
Artikulli #8823
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Impala Waterproof Ma ...
550 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Versace Versense ...
4500 LEK - 8000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Creation lamis Himse ...
1000 LEK
Jacques Coquette ...
1200 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Jacques Millionaire ...
980 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
Lacoste Essential Sp ...
5200 LEK
Flormar Deodorant Fo ...
320 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK