ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Boss Bottled
 
 
Hugo Boss
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Hugo Boss
 
Boss Bottled
 Boss
E kendshme, besuese, dhe bashkëkohore, Boss Hugo Boss mishëron njeriun e shekullit të 21 i cili përfshin jetën me energji të madhe. Me tone të freskëta, i ndjeshëm, aromë mashkullore dhe sofistikuese. Mashkulli Boss, ndjek synimet e tij heroike me energji dhe entuziazëm, por në të njëjtën kohë mbetet i mprehtë dhe i dëshirueshem.

Stili:
Një simbol i suksesit për nje njeri interesant.
Importuar Nga Franca.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette 100ml
Artikulli #586
7 300 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de Toilette 100ml Tester
Artikulli #587
5 100 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #588
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 200ml
Artikulli #4902
10 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4904
4 400 LEK SHTO NË SHPORTË
after shave Lotion 50ml
Artikulli #4905
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spray 150ml
Artikulli #4906
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
deo stick 75gr
Artikulli #4907
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 50ml + deo 75ml
Artikulli #4915
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1800 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Moda BODY SPRAY ...
500 LEK
Carefree Aloe ...
220 LEK - 300 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK