ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Boss Selection
 
 
Hugo Boss
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Hugo Boss
 
Boss Selection
Klasik, serioz, i drejtpërdrejtë dhe elegant, njeriu Boss është i përqendruar në objektivat e tij, duke qenë i suksesshëm dhe i balancuar në jetën e tij personale dhe profesionale. Kjo përzierje eshte elegante e freskët.

Stili:
Klasik. Elegant. Mashkullor.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 90ml
Artikulli #590
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4980
5 600 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4981
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
After shave lotion 50ml
Artikulli #4982
4 800 LEK SHTO NË SHPORTË
After shave balm 75ml
Artikulli #4983
4 000 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spray 150ml
Artikulli #4984
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
Deo stick 75gr
Artikulli #4985
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 150ml
Artikulli #4986
2 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
700 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Jacques Ectasie ...
980 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK - 1900 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
7000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 9300 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Jennifer Lopez Still ...
3500 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
MOLINARD Cuir Perfum ...
4000 LEK - 7400 LEK
PENHALIGON'S Iris Pr ...
16000 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK