ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
ARGAN LIPSTICK
 
 
Moda
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Moda
 
ARGAN LIPSTICK
Buzekuq me efekt ushqyes. Vaji i Arganit është një vaj i mrekullueshëm dhe i çmueshem që ushqen, hidraton dhe mbron fytyren nga dëmtimet e jashtme. Ky buzekuq me vaj argani mban buzët gjithmone te ushqyera dhe te buta.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
ARGAN LIPSTICK No: 201
Artikulli #9096
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ARGAN LIPSTICK No: 202
Artikulli #9097
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ARGAN LIPSTICK No: 203
Artikulli #9098
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ARGAN LIPSTICK No: 204
Artikulli #9099
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ARGAN LIPSTICK No: 205
Artikulli #9100
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ARGAN LIPSTICK No: 206
Artikulli #9101
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ARGAN LIPSTICK No: 207
Artikulli #9102
300 LEK SHTO NË SHPORTË
ARGAN LIPSTICK No: 208
Artikulli #9103
300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Lancome O oui ...
5900 LEK
Versace Red jeans ...
2860 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 9800 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Moschino OH! ...
3300 LEK - 4500 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Gres Cabotine De Gr ...
3500 LEK
Hermes Terre D'Herme ...
12000 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Taft Creative Look M ...
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK