ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Mascara XXXL
 
 
Impala
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Impala
 
Mascara XXXL
 Rimel i zi, i prodhuar per qerpike te holle.
Furça e tij voluminoze ne forme spirale, si dhe boja e pasuruar me fibra të gjata, ndihmon ne ndërtimin e qerpikeve tuaj, qe ata te jene sa me te dendur dhe normalisht në mënyrë të barabartë.
Per nje volum XXXL perdorni vetem rimelin XXXL nga Impala Cosmetics.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Rimel XXXL
Artikulli #9429
600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Baby Lips ...
200 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Impala Terrac ...
0 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Versace Pour homme ...
8000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Guess Woman ...
6200 LEK
Calvin Klein Euphori ...
4800 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Jacques Millionaire ...
980 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Gabriela Sabatini Pr ...
1000 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
Colour Me Gold ...
300 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK