ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Boss Femme
 
 
Hugo Boss
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Hugo Boss
 
Boss Femme
Boss Femme

Rezatuese, e butë, rrumbullake. Kjo është një aromë e butë dhe evocative, misterioze si një sekret. Sekreti i një feminiteti  të ri që tërheq forcat e saj nga vlerat e tij te përjetshme: ndjeshmërine, bujarinë dhe lehtesine. Një himn i mrekullueshëm për femrat sot, pajtuar me feminitetin e saj, ende aktiv dhe te qetë. E përjetshme dhe bashkëkohore, kjo grua është ndriçuese. Ndjenjat e saj jane aroma sublime, shumë te këndshme.


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Parfum Vaporisateur 75 ml Tester
Artikulli #607
5 900 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 75ml
Artikulli #4929
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 50ml
Artikulli #4930
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4931
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spray 150ml
Artikulli #4932
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
Body Lotion 200ml
Artikulli #4933
3 400 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4934
4 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
1200 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Versace Bright Cryst ...
4400 LEK - 6000 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Cacharel Amor amor ...
6000 LEK
Givenchy Very Irresi ...
6000 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
6000 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Marc Jacobs Lola ...
6000 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK