ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Dipliner 501
 
 
Impala
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Impala
 
Dipliner 501
 Penel i zi i lëngshem, i pajisur me aplikues unik për aplikim të saktë. Peneli i lëngshem është produkti më i përshtatshëm për të përshkruar dhe vijezuar sytë.  Impala Eyeliner 501 ka efekt të qëndrueshem dhe eshte kundra ujit. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Dipliner 501
Artikulli #9575
450 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Impala Terrac ...
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR FRESH MOIS ...
4400 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Jacques Red Gracious ...
980 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Montblanc EXCEPTIONN ...
5500 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Gabriela Sabatini Pr ...
1000 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Moda BODY SPRAY ...
500 LEK
MOLINARD Vanille Fru ...
2500 LEK - 7400 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK