ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Eyeliner PARTY GIRL 507
 
 
Impala
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Impala
 
Eyeliner PARTY GIRL 507
 Tani jeni gati për party!
Eshte goxha i sigurt dhe ka qendrueshmeri te larte gjate gjithe nates, penel i lengshem. Ajo siguron përsosmeri dhe linjë me vetëm një vijezim .
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eyeliner PARTY GIRL 507
Artikulli #9587
600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1800 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Valentino V ...
5000 LEK - 6500 LEK
Moschino Couture ...
7300 LEK
Calvin Klein Euphori ...
4800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
Top Ten FLORAL DREAM ...
900 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
DKNY Be Delicious ...
6500 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Flormar Deodorant Fo ...
320 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK