ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Gucci By Gucci Eau de Parfum
 
 
Gucci
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Gucci
 
Gucci By Gucci Eau de Parfum
Gucci by Gucci
Gucci by Gucci eshte aroma e nënshkrimit për ikonën moderne te një femre ende te fortë dhe sensuale. Aromë e dalë me një përzierje e papritur dhe ekzotike me gujava dhe dardhë, e sjellur me një individualitet dhe modernizem. Përbëhet nga mjalti që të shton ndjeshmërine dhe ngrohtësine.


Stili:
  E bukur. Besuese.

Importuar nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Parfum Spray 75ml Tester
Artikulli #622
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 50ml
Artikulli #4787
7 400 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4788
5 600 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spray 100ml
Artikulli #4789
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
Body lotion 200ml
Artikulli #4790
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4793
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edp 50ml + Blotion 100ml
Artikulli #4805
10 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
1900 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
1280 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Valentino V ...
5000 LEK - 6500 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Jacques Avalanche ...
980 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Givenchy Play ...
3800 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 13900 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Moda BODY SPRAY ...
500 LEK
MOLINARD Musc Eau de ...
7400 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3800 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK