ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Directa
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA OYSTER
 
Directa
 Në 6 nuanca të bukura, Directa është nje linjë maskash ​​ngjyrosese me efekt ristrukturimin e flokut e cila zgjerohet nga mundësitë për të luajtur me ngjyra. Për të dhënë një ton të ri, të shndritshem dhe te  përkohshëm. Pigmentet e përqendruara japin një ngjyrë që është e intensifikuar duke rritur kohën e përcaktimit. Vaji i ullirit, xhenxhefil dhe gjalpi i kakaos ushqejne floket dhe i japin nje shkëlqim plotë arome.

Ngjyra në dispozicion: çokollatë - e kuqe e ndezur - lejla - e verdhe ari - Gri(jo e verdhe)

250 ml
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Directa
Artikulli #9913
600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1500 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Impala Impala Terrac ...
0 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Paris Vally Foxy ...
1900 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Gianfranco Ferre G-F ...
3800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Playboy Miami ...
400 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK