ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Fixi Soft Touch Hairspray
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA OYSTER
 
Fixi Soft Touch Hairspray
 Fiksim i menjëhershëm, shkëlqim maksimal dhe reziston per nje kohe te gjatë. Ideale për flokët duke përfunduar me një efekt natyral. Ajo zhvillon një veprim kundra lagështise dhe nuk lë mbetje. Falë vitamines B5 ajo zhvillon një veprim mbrojtës dhe forcues, duke i bërë flokët të ndritshem dhe të gjallë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Fix Soft Touch Hairspray
Artikulli #9915
650 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
MOLINARD Secret Sucr ...
18500 LEK
MOLINARD Vanille Eau ...
7400 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Creative Look M ...
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK