ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Rebirth Shampoo
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA OYSTER
 
Rebirth Shampoo
 Kjo shampo butësisht pastron dhe përgatit flokët për fazat pasuese. Keratina, një përbërës kryesor per strukturën e flokëve, i jep flokëve te dëmtuar dhe të brishtë një energji të re. Ayurveda Mix, një kompleks dhënë nga traditat indiane me Sesam, vaj ulliri, këna, Bacopa monnieri dhe Melia Azadirachta, rikthen dhe pajis floket me energji.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Rebirth Shampoo (600 e vogla)
Artikulli #9938
1 900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
90 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Cartier Declaration ...
3400 LEK - 9500 LEK
Cacharel Amor amor ...
6000 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Tesori d'Oriente Zen ...
440 LEK
Jacques Cavalier ...
980 LEK
Colour Me Colour Me ...
800 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Gianfranco Ferre G-F ...
3800 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Marc Jacobs Daisy ...
8500 LEK
C-thru Topaz ...
250 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK