ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Rebirth Serum
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA OYSTER
 
Rebirth Serum
 Hapi i dytë i flokëve. Serumi vepron në korteksin e flokëve dhe i jep nje sasi substance me një "ndjenje" efekti tonik. Keratina, një përbërës kryesor i strukturës se flokëve, i jep flokëve te dëmtuar dhe të brishtë një energji të re. Ayurveda Mix, një kompleks tradicional indian me Sesam, vaj ulliri, këna, Bacopa monnieri dhe Melia Azadirachta, rikthen dhe pajis flokun me energji.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Rebirth Serum
Artikulli #9940
1 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
1200 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Versace Bright Cryst ...
4400 LEK - 6000 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
700 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Moda BODY SPRAY ...
400 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK