ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Rebirth Mask
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA OYSTER
 
Rebirth Mask
Kjo shfaqje dramatike me maska ka një veprim acidifikese që konsolidon strukturën e flokëve, duke i bërë kompakte kutikulat. Në këtë mënyrë, flokët duken te trashë,  te plote dhe me shkëlqim. Keratina, një përbërës kryesor per strukturën e flokëve, i jep flokëve te dëmtuar dhe të brishtë një energji të re. Ayurveda Mix, një kompleks tradicional indian me sesam, vaj ulliri, këna, bacopa monnieri dhe Melia Azadirachta, rigjallëron dhe pajis floket me energji.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Rebirth Mask (tubeti 900)
Artikulli #9942
1 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Mascara MiniM ...
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5500 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Flormar Deodorant Fo ...
320 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Thierry Mugler Angel ...
550 LEK - 1000 LEK
PENHALIGON'S Opus 18 ...
14000 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9950 LEK - 13950 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK