ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Heaven Touch Leave in Minerals
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA OYSTER
 
Heaven Touch Leave in Minerals
 Formuluar në mënyrë specifike për trajtimin e majave te flokëve. Rigjeneron dhe u jep flokeve tuaj butesi. Në sajë të një kompleksi të lartë të  mineraleve  bazuar në silic, magnez, bakër, hekur dhe zink, ajo rikthen strukturën e flokëve deri tek rrënjët. Veprimi i keratines pajis floket tuaj me nje vellim të plotë .
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Heaven Touch Leave in Minerals
Artikulli #9944
1 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Impala Mascara MiniM ...
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
590 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Hugo Woman ...
4000 LEK
Guess Woman ...
6200 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Colour Me Colour Me ...
800 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3500 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
Dior Dior JOY ...
7500 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
18000 LEK
MOLINARD Fleur D'Ora ...
7400 LEK
Dolce & Gabbana The ...
8950 LEK - 16950 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK