ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Envy
 
 
Gucci
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Gucci
 
Envy
Envy
Një aromë transparente e lules frymëzuar nga nje aromë unike e lules hardhi. Gucci Envy është një shpërthim i ngjyrave misterioze dhe moderne, intime dhe sensuale. Eshte si te marrësh frymë thellë ne ajer të freskët.


Stili:
Një aromë moderne, transparente, dhe natyrisht sensuale.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Spray 100ml Tester
Artikulli #630
4 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1250 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Burberry Brit ...
6500 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
Top Ten FLORAL DREAM ...
900 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
Jennifer Lopez Deseo ...
4000 LEK - 6500 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK