ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
No Gravity Shampoo
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA OYSTER
 
No Gravity Shampoo
 Shampo qe ka si funksion kryesor ringjalljen e flokut , ideale për pastrimin e flokëve të brishtë dhe parandalimin e rënies së flokëve. MULTIVIT SHUTTLE, kompleks i nano-molekulave të përbëra nga Vitamina E, F, P, B5, sorbitol dhe glicerinë, kryen një veprim rigjallerues, një proteine strukturale te indeve, i bën flokët tuaja elastike dhe voluminoze.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
No Gravity Shampoo (e vogla 600)
Artikulli #9946
1 900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
350 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
2000 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Jacques Ectasie ...
980 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Thierry Mugler Alien ...
8000 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
Diesel Plus Plus ...
3000 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK