ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Envy For Men
 
 
Gucci
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Gucci
 
Envy For Men
Envy Për Meshkuj
Erotik, sensual, mashkullor. Gucci Envy për meshkujt është më shumë se një aromë, ajo shpreh atë që ndjen si të jetë në kontroll, mashkullor dhe i dëshiruar.


Stili:
Misterioz, sensual, i sofistikuar dhe haptazi mashkullor.
Importuar Nga Franca

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Spray 100ml Tester
Artikulli #632
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4824
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Regenerating D ...
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Creation lamis Himse ...
1000 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
CAROLINA HERRERA Gin ...
6500 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK