ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Presence cool
 
 
Montblanc
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Montblanc
 
Presence cool
Presence cool, u lancua në vitin 2002, hapet me aroma te pastra dhe të freskëta të bergamotit, mollës dhe bambuse. Në zemër te saj ka barbarozë dhe jasemin, ndërsa ne baze eshte e perber nga përzierja e pasur e drurit te sandalit, patchoulit dhe myshkut të pastër
Në dispozicion si EDT
75 ml.
 
 
 
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Boucheron Miss Bouch ...
5000 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
Carefree Ultra ...
230 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK