ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Zino
 
 
Davidoff
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Davidoff
 
Zino
 Me harmonin Zino është lindur freskia dhe eleganca me thellësi të pafundme. Zino Davidoff është i përkushtuar për të zotët me karakter që sjellin me vete diçka të veçantë. Kjo është një aromë e thellë dhe sensuale. Kjo arome druri le ndjenjat e një përzierje  spontaniteti dhe melankoliku, të gjitha në një aromë elegante.

Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Vaporisateur 125 ml Tester
Artikulli #636
5 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
6000 LEK
CHANEL No5 ...
10000 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
CAROLINA HERRERA Her ...
2800 LEK - 7500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2300 LEK - 5500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Marc Jacobs Lola ...
6000 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Montblanc Presence c ...
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK