ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Youth Code
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Youth Code
 Krem Dite e cila lë lëkurën tuaj te hidratuar, ne menyre te duhur, dhe më rrezatuese. Mbi lekuren tuaj sillet më shumë rini: shkëlqimi i fytyres është përmirësuar .

Zbatim: Aplikoni Youth Code Dite si krem çdo ditë, në mëngjes dhe / ose në mbrëmje, në lëkurën e pastruar tërësisht.


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Youth Code 50ml
Artikulli #651
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Creation lamis Every ...
1000 LEK
Jacques Svelte ...
1200 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK