ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Youth Code eye care
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Youth Code eye care
Perfitimet e Produktit: Mbron ndaj agresioneve te jashtme(pluhur,dielli etj).

Krem anti-rrudhë dhe per rinovimin e syve. Kremi ka një efekt ne zbutjen e zonës se syve. Në 1 ore, lëkura duket e bukur dhe duket reduktimi i rrudhave. Lëkura duket e rinuar.

Zbatim: Aplikoni youth code eye çdo ditë, në mëngjes dhe / ose në mbrëmje, rreth zonës se konturit te syve.


Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Youth Code Per Syte
Artikulli #654
1 890 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
690 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Lancome O oui ...
5900 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Calvin Klein Obsessi ...
5300 LEK
Calvin Klein Ck one ...
4900 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Calvin Klein Euphori ...
8500 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
Chloe NARCISSE ...
5500 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Diesel Plus Plus ...
3000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Moda BODY SPRAY ...
500 LEK
Montblanc Presence c ...
Jimmy Choo  JIMMY CH ...
6500 LEK
MOLINARD Cuir Perfum ...
4000 LEK - 7400 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK