ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Revitalift Night
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Revitalift Night
 Një anti-rrudhë luksoz qe përmban nanosomes e Pro-Retinol dhe Dermo-Elastyl për forcimin e indeve të lëkurës si dhe për mbështetjen dhe  zvogëlimin e  dukjes se rrudhave.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Revitalift Night
Artikulli #10971
1 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
Maybelline Baby Lips ...
200 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Denim after shave ...
500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Calvin Klein Eternit ...
6500 LEK
Top Ten FLORAL DREAM ...
900 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK