ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Triple Active
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Triple Active
 Me permbajtje te Omega 3&6 + Glycerol
Duke marre parasysh kujdesin e plote dhe kompleks per hidratimin e lekures ,Loreal Paris ka shpikur Triple Active linjen e prodhimeve hidratante e cila ve ne levizje barrieren mbrojtse te lekures dhe i jep asaj elemente te nevojshme per hidratim.
Lekura ne cast eshte e mbrojturur nga stresi i perditshem dhe kjo e ndihmon ate te duket me e re. Eshte plotesisht e hidratuar me nje ndjenj te butesise dhe rehatise. Lekura mer nje shkelqim vezullues. 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Krem Hidratant Nate per cdo lloj lekure 50ml
Artikulli #657
780 LEK SHTO NË SHPORTË
Krem Hidratante Dite Per lekure normale dhe mikse 50ml
Artikulli #658
850 LEK SHTO NË SHPORTË
Krem Hidratante per Lekure te Thate dhe te ndjeshme 50ml
Artikulli #659
850 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Montblanc EXCEPTIONN ...
5500 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
Hugo Boss In Motion ...
5200 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Marc Jacobs Lola ...
6000 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK