ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Booster For Men EDT
 
 
Lacoste
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lacoste
 
Booster For Men EDT
Nisur nga shtëpia e dizajnimit te Lacoste në vitin 1996, është klasifikuar si një arome e mprehtë dhe me shije frutash. Kjo aromë mashkullore ka një përzierje të mentes, livandos, karameles me mente si dhe arremyshkut.
Eau De Toilette. 
Per meshkuj.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
125ml EDT
Artikulli #10631
2 600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Jacques Fortitude ...
980 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Gianfranco Ferre G-F ...
3800 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
CHANEL Bleu De Chane ...
9900 LEK
MOLINARD Cuir Perfum ...
4000 LEK - 7400 LEK
MOLINARD Muguet Eau ...
7400 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Pantene Classic Care ...
450 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK