ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Boss Intense
 
 
Hugo Boss
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Hugo Boss
 
Boss Intense
 Boss Intense eshte nje arome e ngrohte dhe sensuale, krijuar per femrat e vendosura ne jete. Ajo eshte ne kontroll duke qendruar e forte dhe sensuale ne te njejten kohe. Zemra e ketij pafumi eshte e perber nga jasemini dhe vanilja e embel. Baza e saj eshte e ngrohte dhe sensuale duke lene gjurme te drurit te sandalit, myshkut dhe patchoulit duke vene ne dukje qelibarin.
Ky parfum eshte krijuar nga Ursula Wandel ne vitin 2003.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Boss Intense
Artikulli #10801
8 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Penel ...
370 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 12500 LEK
Lalique Perles Laliq ...
5500 LEK
Cartier Declaration ...
3400 LEK - 9500 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
Azzaro Azzaro pour h ...
5800 LEK
Jacques Ectasie ...
980 LEK
Ungaro ungaro ...
2900 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Flormar Sexy ...
320 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK