ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Kuti tualeti
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Ruby Rose
 
Kuti tualeti
Çfarë bën:
Krijon një vështrim të përshtatshem per çdo humor apo stil. Ruby Rose tone me formulime japin qëndrueshmeri dhe ngjyra te shkëlqyera për rezultate mahnitëse.
Çfarë tjetër ju duhet të dini:
Çdo sy ka emrin e tij unik me ngjyra.....ka domethenien e saj....


- Darka në Paris: Gri dhe e Zeze
- Kafe në Nju Jork: Kafe Bezhe
- Blerje në Milano: Lejla dhe roze, jeshile
- Tango në Buenos Aires: Blu dhe jeshile zarzavate
- Clubbing në Tokio: blu, pink, dhe e verdhe

Importuar Nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
036w
Artikulli #681
3 580 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda DIPLINER ...
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Bon Bons Primobacio ...
350 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Amb ...
440 LEK
Ungaro ungaro ...
2900 LEK
Top Ten Fruity rhyth ...
900 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Denim Musk ...
280 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Lancome La vie est b ...
12000 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK