ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Eau D'Eden
 
 
Cacharel
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Cacharel
 
Eau D'Eden
Eau d'Eden është një version i lehtë i Edenit, e cila ka nisur dy vjet pas parfumit origjinal. Kjo aromë e Edenit është delikate, spontane dhe e freskët. Perberesit kryesore janë: nektarina, zymbyli, gjethet jeshile, druri i sandalit, lule pambuku dhe misku i bardhë. Parfumi është krijuar nga Jean Guichard në vitin 1996.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de toilette 30ml
Artikulli #11185
3 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1500 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
800 LEK
Burberry Brit ...
6500 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
Versace Pour homme ...
8000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Amb ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten FREE EMOTIN ...
900 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
MOLINARD Musc Eau de ...
7400 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK