ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
LouLou
 
 
Cacharel
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Cacharel
 
LouLou
Një nga parfumet me te shitura ne vitin 1980, një nga ato aromat e guximshme, të fuqishme, dalluese, dhe të përjetshme.
Perbersit kryesor jane ato te lule vjollces, kumbulles, rrushit, aroma e embel e lules Tiare, si dhe perzierja e vaniljes me balsamin kan ber te mundur te lancohet kjo arome e kendshme dhe e shume pelqyer.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de parfum 50ml
Artikulli #11187
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
90 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
1200 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Vichy Aqua Thermal ...
2500 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Versace Pour homme ...
8000 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7300 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK