ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Calvin
 
 
Calvin Klein
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Calvin Klein
 
Calvin
 Calvin nga Calvin Klein është një parfum per burra i perbere nga aroma e drurit dhe myshkut i cili u lancua në vitin 1981. 
Perbersit kryesor jane ato të kamomilit, mandarines, portokallit, bergamotit dhe limonit. Me pas vazhdojme me kanellën, lulemine, barbarozën, drurin e sandalit dhe myshkun.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Vaporisateur 50ml
Artikulli #11191
4 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 12500 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Cerruti SI ...
5500 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Gucci Pour Homme II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Creation lamis Heirl ...
1000 LEK
Jacques Jasmine ...
980 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
AXE Apollo Dry ...
350 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK