ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Encounter
 
 
Calvin Klein
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Calvin Klein
 
Encounter
 Calvin Klein nisi një aromë të re në shtator të vitit 2012. Nje arome misterioze, joshëse dhe mashkullore.
Perbehet nga perzjerja e aromes se mandarines, rumit, piperit, jaseminit egjiptian, mentes dhe konjakut. Gjithashtu ne kete arome Pierre Negrin shtoi dhe aromen e drurit te kedrit si dhe ate te myshkut.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 1000ml tester
Artikulli #11193
7 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Impala Mascara MiniM ...
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Colour Me Colour Me ...
800 LEK
Top Ten FLORAL DREAM ...
900 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2500 LEK - 4800 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Davidoff Cool Water ...
2300 LEK - 5500 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
8500 LEK - 13500 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3800 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK