ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
MINERAL FOUNDATION
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
MINERAL FOUNDATION
 Ajo siguron fshehje të lartë me formulën e saj të veçantë që përmban minerale natyrore
 i bejne mir lëkurës tuaj. Leshterikët e koraleve përmbajne kalcium, magnez dhe zink te  cilet ndihmojne të sigurojne kujdesin që lëkura ka nevojë dhe krijon një
shkëlqim natyral të shëndetshem. 
Vitamina E mbron lëkurën tuaj kundër faktorëve të mjedisit. zbut dhe
siguron një shkëlqim të shëndetshem për lëkurën tuaj.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
401
Artikulli #11268
2 000 LEK SHTO NË SHPORTË
402
Artikulli #11269
2 000 LEK SHTO NË SHPORTË
403
Artikulli #11270
2 000 LEK SHTO NË SHPORTË
404
Artikulli #11271
2 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
690 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
560 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Kenzo Tokyo by Kenzo ...
5500 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Colour Me Gold ...
300 LEK
Dolce & Gabbana The ...
7700 LEK - 12950 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK