ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
BB CREAM
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
BB CREAM
 SPF15

BB krem balancon tonin e lëkurës tuaj dhe siguron mbulim natyral. Ka veti hidratuese dhe ushqyese. Gjithashtu ajo ndriçon lëkurën tuaj.  Ndihmon lëkurën tuaj të duket më e re dhe me e shëndetshme. Limoni jeshil dhe ekstraktet e rrushit ndihmojne ne zvogelimin e njollave te erreta te lekures. 
 Vitamina E mbron lëkurën tuaj kundër faktorëve të mjedisit.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
01
Artikulli #11278
1 300 LEK SHTO NË SHPORTË
02
Artikulli #11279
1 300 LEK SHTO NË SHPORTË
03
Artikulli #11280
1 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
1200 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Jacques Millionaire ...
980 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Carefree Aloe ...
220 LEK - 300 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK