ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
MINERAL POWDER
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
MINERAL POWDER
 Ajo siguron fshehje të lartë me formulën e saj të veçantë që përmban minerale natyrore
që i bejne mir lëkurës tuaj. Leshterikët e koraleve përmbajne kalcium, magnez dhe zink te  cilet ndihmojne të sigurojne kujdesin që lëkura ka nevojë dhe krijon një
shkëlqim natyral të shëndetshem. 
Vitamina E mbron lëkurën tuaj kundër faktorëve të mjedisit. zbut dhe
siguron një shkëlqim të shëndetshem për lëkurën tuaj.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
01
Artikulli #11282
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
02
Artikulli #11283
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
03
Artikulli #11284
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
04
Artikulli #11285
3 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
400 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Hugo Boss Hugo XY ...
2500 LEK - 7200 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4800 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Chloe L'eau de chlo ...
8000 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK