ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
MINERAL BLUSHER
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
MINERAL BLUSHER
 Blusheri përmban minerale të pasura dhe natyrore.
 Leshterikët e koraleve përmbajne kalcium, magnez dhe zink te  cilet ndihmojne të sigurojne kujdesin që lëkura ka nevojë dhe krijon një
shkëlqim natyral të shëndetshem. 
Vitamina E mbron lëkurën tuaj kundër faktorëve të mjedisit. Zbut dhe
siguron një shkëlqim të shëndetshem për lëkurën tuaj.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
101
Artikulli #11287
2 300 LEK SHTO NË SHPORTË
102
Artikulli #11288
2 300 LEK SHTO NË SHPORTË
103
Artikulli #11289
2 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Jacques Ectasie ...
980 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
3500 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Jean Paul Gaultier M ...
7500 LEK
Flormar Deodorant Fo ...
320 LEK
Gucci Guilty ...
9000 LEK
Playboy Play it sexy ...
400 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK