ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
ULTRA COVERAGE CONCEALER
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
ULTRA COVERAGE CONCEALER
 Cilësia e saj e butë dhe e pasur me pigmente, është formuluar për të ofruar komoditet dhe butesi ne konturin e syve.


      Nuk përmban paraben
      I testuar dermatologjikisht.
      Lehtë për tu aplikuar, ndihmon për të fshehur skuqjen, njollat e errëta dhe llojet e tjera te problemeve me lekuren.
     
      Ideal për te ber konturin e fytyres
      Në dispozicion në 4 ngjyra
      Mund te perdoret brenda 6 muajve pas hapjes.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
10 FAIRY
Artikulli #11291
1 500 LEK SHTO NË SHPORTË
20 BEIGE
Artikulli #11292
1 500 LEK SHTO NË SHPORTË
30 MEDIUM
Artikulli #11293
1 500 LEK SHTO NË SHPORTË
40 AMBER
Artikulli #11294
1 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Micromatic ...
300 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Regenerating D ...
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Cacharel Amor Pour H ...
7000 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
7000 LEK
Giorgio Armani Red ...
3400 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9000 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK