ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
MINERAL CONCEALER
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
MINERAL CONCEALER
 Ofron kujdesin qe konturi i syve kerkon, formula e pasuruar me minerale ndihmon
të zvogëlojë pamjet e papelqyeshme te lëkurës. 
Leshterikët e koraleve përmbajne kalcium, magnez dhe zink te  cilet ndihmojne të sigurojne kujdesin që lëkura ka nevojë dhe krijon një shkëlqim natyral të shëndetshem. 
Vitamina E mbron lëkurën tuaj kundër faktorëve të mjedisit. Zbut dhe
siguron një shkëlqim të shëndetshem për lëkurën tuaj.
 
 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
201
Artikulli #11296
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
202
Artikulli #11297
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
203
Artikulli #11299
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Paris Vally Foxy ...
1900 LEK
Paris Vally Kisses&H ...
2100 LEK
Jacques Fortitude ...
980 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Chloe L'eau de chlo ...
8000 LEK
Denim Musk ...
280 LEK
Carefree Aloe ...
220 LEK - 300 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK