ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
MATTEMOIST LIPSTICK
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
MATTEMOIST LIPSTICK
 VAJ MACADAMIA
Vitamine E
I lehte per tu aplikuar per te patur nje pamje te buzeve matt e cila zgjat. Eshte e perber nga vaji i macadamias dhe vitamines E per te hidratuar dhe zbutur buzet tuaja gjate gjithe dites. Vaji i macadamias dhe vitamina E hidratojne lekuren delikate te buzeve dhe nuk i le ato te plasariten.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
301 SPIRIT
Artikulli #11318
800 LEK SHTO NË SHPORTË
302 MIRAGE
Artikulli #11319
800 LEK SHTO NË SHPORTË
303 MISS KISS
Artikulli #11320
800 LEK SHTO NË SHPORTË
304 SPRING
Artikulli #11321
800 LEK SHTO NË SHPORTË
305 SHOW
Artikulli #11322
800 LEK SHTO NË SHPORTË
306 KISS BLOSSOM
Artikulli #11323
800 LEK SHTO NË SHPORTË
307 DARK WINE
Artikulli #11324
800 LEK SHTO NË SHPORTË
308 BRAND
Artikulli #11325
800 LEK SHTO NË SHPORTË
309 Note Soft
Artikulli #11601
800 LEK SHTO NË SHPORTË
310 Lingerie Nude
Artikulli #11602
800 LEK SHTO NË SHPORTË
311 Satin Cup
Artikulli #11603
800 LEK SHTO NË SHPORTË
312 Happy Tan
Artikulli #11604
800 LEK SHTO NË SHPORTË
313 Soft Carmen
Artikulli #11605
800 LEK SHTO NË SHPORTË
314 Mocha Rain
Artikulli #11606
800 LEK SHTO NË SHPORTË
315 Hot Brown
Artikulli #11607
800 LEK SHTO NË SHPORTË
316 Coco Toffee
Artikulli #11608
800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
400 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Makeup Revolution London& ...
1400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Versace Bright Cryst ...
4400 LEK - 6000 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Valentino V ...
5000 LEK - 6500 LEK
Givenchy Very Irresi ...
6000 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Jacques Coquette ...
1200 LEK
Jacques Svelte ...
1200 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
Gres Cabotine De Gr ...
3500 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
18000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma AFTER ...
7300 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3900 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK