ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
BB LIP CORRECTOR
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
BB LIP CORRECTOR
 BB korrektor per buzet me ngjyra te lehta qe i ben buzet tuaja te duken me te plota. Palmitoyl
oligopeptid stimulon sintezën e kolagjenit për të krijuar buzë të plota. Gjalpi Shea dhe
vitamina E hidratojne dhe kujdesen për buzët tuaja. Përmban pigmente të lehta.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
01
Artikulli #11343
900 LEK SHTO NË SHPORTË
02
Artikulli #11344
900 LEK SHTO NË SHPORTË
03
Artikulli #11345
900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Impala Micromatic ...
300 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Calvin Klein Ck one ...
4900 LEK
Jacques Fortitude ...
980 LEK
Jacques Millionaire ...
980 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Dupont Essence Pure ...
4300 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
Jean Paul Gaultier M ...
7500 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
C-thru Topaz ...
250 LEK
Colour Me Gold ...
300 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK