ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Glysolid skin cream
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Glysoid
 
Glysolid skin cream
 
Një performancë e lartë e kujdesit të lëkurës. Produkt që është krijuar me kujdesin me te madh për njerëzit me lëkurë të ndjeshme dhe të thatë.
Glysolid lejon mbrojtjen e individëve të lëkurës kundër elementeve të ashpër dhe ndryshimit ekstrem në klimë. Eshte
gjithashtu shumë efektiv dita dites kundër dëmeve te lëkurës të shkaktuara nga ndikimi i mjedisit, punës etj. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml
Artikulli #11358
0 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Valentino Valentino ...
6000 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Zen ...
440 LEK
Jacques Millionaire ...
980 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
19000 LEK
MOLINARD Jasmin Eau ...
7400 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK