ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Hand & Nail Cream classic
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Kamill
 
Hand & Nail Cream classic
 Ky krem mbrojtes dhe hidratues per duart dhe thonjte me ekstrakte kamomil zbut lëkurën dhe mbështet rigjenerimin e saj natyral.

Duart tuaja janë të pajisura me hidratues të qëndrueshem dhe mbeten të buta dhe të qeta ditë pas dite.

Avantazhet e produktit:

     nuk le ngjyre
     nuk ka vajra mineral / Parafine
     ka PEG
     i miratuar dermatologjikisht
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
30ml
Artikulli #11360
80 LEK SHTO NË SHPORTË
100ml
Artikulli #11361
190 LEK SHTO NË SHPORTË
150ml
Artikulli #11362
300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Creation lamis La Va ...
1000 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Jacques Coquette ...
1200 LEK
Jacques Svelte ...
1200 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Jacques Jasmine ...
980 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Calvin Klein Eternit ...
6500 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5500 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Jennifer Lopez Deseo ...
4000 LEK - 6500 LEK
Yves Saint Laurent P ...
9000 LEK
PENHALIGON'S Artemis ...
14000 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK