ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Hand & Nail Cream balsam
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Kamill
 
Hand & Nail Cream balsam
 Ky krem duarsh i pasur me ekstrakte kamomili zbut lëkurën tuaj dhe e mbron ate. Ai mbështet rigjenerimin natyral të lëkurës. Aloe Vera dhe vaj avokado sigurojë lagështi intensive dhe kujdesen mirë për duart ditë pas dite.

Avantazhet e produktit:

     nuk ka ngjyrues artificial
     nuk ka vajra mineral / Parafine
     ka PEG
     i miratuar dermatologjikisht
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml
Artikulli #11368
220 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Calvin Klein Eternit ...
5800 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Jacques Avalanche ...
980 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
David Beckham Intima ...
3200 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Jean Paul Gaultier M ...
7500 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Hermes Terre D'Herme ...
12000 LEK
MOLINARD Violette Ea ...
7400 LEK
MOLINARD Nirmala Eau ...
5000 LEK - 9700 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK