ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Hand & Nail Cream anti age Q10
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Kamill
 
Hand & Nail Cream anti age Q10
 Me kamomil natyral, filtra UV, dhe Q10 .

Bërë me një ekstrakt kamomili qetësues ky krem për duart rigjeneron dhe hidraton lëkurën me bujari dhe përmirëson elasticitetin e tij. Përmban Q10 dhe vitaminë E, që mbron lëkurën nga radikalet e lira dhe redukton rrudhat. Filtra të lehta për të parandaluar plakjen e parakohshme të shkaktuar nga drita rritja e moshes.
Avantazhet e produktit:

     nuk ka ngjyrues artificial
     ka PEG
     ka vajra minerale ose Paraffin
     ka paraben
     i testuar dermatologjikisht
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml
Artikulli #11375
0 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Calvin Klein Encount ...
7000 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK