ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Hand & Nail Cream urea 5 %
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Kamill
 
Hand & Nail Cream urea 5 %
 Kujdes intensiv për lëkurë shumë të thatë me kamomil natyral dhe paneterol.
Ky krem intensiv per duart me ekstrakte kamomili zbut lekuren shumë te thatë dhe e mbron ate nga tharjet.
Kremi është i koncentruar, me 5% ure dhe paneterol për të siguruar qe hidratimi i lëkurës te jete intensiv, te kete qendrueshmeri te gjate dhe mundëson depërtim të thellë në lëkurë.
Ka një cilësi të këndshme e cila të lë një ndjenjë të butë në lëkurë.

Formula është:

Pa ngjyrues artificial
I testuar dermatologjikisht
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml
Artikulli #11377
250 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
1900 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
700 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
750 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Paris Vally Foxy ...
1900 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2500 LEK - 4800 LEK
Montblanc EXCEPTIONN ...
5500 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
Dior Sauvage Dior ...
Giorgio Armani Arman ...
55000 LEK
Hermes Terre D'Herme ...
12000 LEK
MOLINARD Rose Turkia ...
15000 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK